0

Hör av dig till oss

På en mässa är det gott om upplevelser och människor. Besökarna på mässan är där för att de är intresserade av ämnet. Men det är många som vill ha deras uppmärksamhet.

Sen tar vi kontakt med dig!

Är det specifka produkter du söker efter och vill veta mer av? Lägg in dem i formuläret och skicka i väg din förfrågan. Vi tar kontakt med dig senast inom 24h.

Kontakt





Skicka
Teknikansvarig
Bernt Skagerlund
Tel: 08-724 04 05
bernt@centas.se
Ekonomiansvarig
Tommy Björklund
Tel: 08-724 04 09
tommy@centas.se
Personalansvarig
Tomas Knuutila
Tel: 08-724 04 02
tomas.k@centas.se
Administration
Gunilla Björling
Tel: 08-724 04 01
gunilla@centas.se
AV-Tekniker & Utvecklare
Johan Björklund
Tel: 08-724 04 08
johan@centas.se
AV-tekniker
Jonathan Lindgren
Tel: 08-724 04 13
jonathan@centas.se
AV-Tekniker
Mikael Romell
Tel: 08-724 04 12
mikael@centas.se